FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

18
Березень
2023

Дію "зернової угоди" продовжили ще на 120 днів – віцепрем'єр Кубраков

Київ. 18 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Угоду щодо “зернової ініціативи” було подовжено ще на чотири місяці, повідомив віцепрем’єр-міністр із відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

“Це означає, що Україна продовжує експортувати через три морські глибоководні порти свою агропродукцію. Зокрема, з 1 серпня і донині 25 мільйонів тонн ми відправили на потреби світу”, – написав Кубраков у Facebook у суботу.

Водночас міністр зазначив, що головним викликом є прискорення інспекційних перевірок у Туреччині.

“Це дасть змогу світу отримати ще більше української агропродукції. Також продовжуємо роботу з приєднання до Зернової ініціативи портів Миколаївської області та розширення номенклатури вантажів”, – зазначив він.

Україна була і залишається міцно вбудованою у світову економіку та ринки, наголосив Кубраков, а можливість експортувати більше дасть змогу зняти інфляційні ризики, а відтак і соціальну напругу в багатьох країнах світу.

“Вдячний Генеральному Секретарю Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гуттерішу та Президенту Туреччини Реджепу Ердогану, а також усім країнам-партнерам за спільні зусилля для подовження документа ще на 4 місяці”, – написав віцепрем’єр.

Джерело: https://www.facebook.com/oleksandr.kubrakov/posts/pfbid02xZFdswrpxFsj5eMN2Z43TPMeHcgyyezaRovsq6nvCwtzyL6E7wsrkvX3YaZtMGfgl