Недавні записи
- Представники IT-сектору та будівельної галузі, долучайтеся до «Construction Evolution Forum»! 29.11.2023
- Речі які реально допомагають девелоперам продавати квартири в новобудовах – експертна думка 29.11.2023
- Захист сайту від вірусів та злому 28.11.2023
- Цемент українського виробництва має стати ключовим матеріалом для відновлення – “Укрцемент” 28.11.2023
- Визнання крафтових виробників дистилятів дасть можливість удвічі збільшити кількість легальних виробників 27.11.2023
Директор РГК Никоноров залишив компанію
Київ. 20 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Директор ТОВ “Регіональна газова компанія” (РГК) Олег Никоноров завершив роботу в компанії.
“Учора був мій останній день роботи на посаді керівника РГК. Я дякую всій команді РГК, разом з якою мав можливість усі ці роки докорінно модернізувати газову галузь і створювати комфорт для мільйонів людей”, – написав він на своїй сторінці у фейсбуці.
Никоноров очолив РГК у жовтні 2017 року, змінивши на цій посаді Олександра Притику.
Згідно з пресрелізом РГК, новим генеральним директором став Олексій Тютюнник, який працював операційним директором компанії. На цій посаді він відповідав за впровадження європейських технологій у газорозподільні мережі та підвищення їхньої ефективності.
“За час роботи зміг налагодити партнерські зв’язки з провідними європейськими та світовими виробниками газового обладнання та реалізував проєкти будівництва заводів із виробництва критично важливого обладнання та приладів обліку газу – RGC Production та RGC Metering”, – ідеться у повідомленні.
Як повідомлялося, під брендом РГК, яким керує Group DF Дмитра Фірташа, працюють 20 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебувають понад 250 тис. км газопроводів. РГК також спеціалізується на операційних, виробничих, інжинірингових і R&D рішеннях для газорозподілу.
Наприкінці травня 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд передав до управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних і міських операторів газорозподільних систем.
У травні 2022 року Кабінет Міністрів України передав в управління підприємству групи “Нафтогаз” – “Чорноморнафтогаз” – раніше заарештовані активи операторів газорозподільних систем (ГРС, облгази), зокрема пакети акцій “Харківгазу” та “Дніпрогазу”.
НАК “Нафтогаз України” 2 вересня 2022 року зареєстрував ТОВ “Газорозподільні мережі України” (Газмережі), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи. У січні 2023 року “Нафтогаз” почав інтегрувати “Дніпрогаз” і “Харківгаз” у свою структуру, зокрема шляхом зміни менеджменту.
КМУ розпорядженням №154 від 17 лютого 2023 року погодив пропозицію АРМА про передання в управління “Чорноморнафтогазу” деяких заарештованих активів, але знову не оприлюднив їх детального переліку.
Джерело: https://www.facebook.com/oleg.nykonorov/posts/pfbid0ZjwUEekSuTReDSET5vNVcBJpKELNcidPmEgDw4cm2ftg4C3E64RgB3c9scUbW3Evl