Недавні записи
- Аналіз цін на овочі та фрукти в Україні у 2025 році 12.01.2025
- Аналіз будівельного ринку України у 2024 році – директор Rauta 10.01.2025
- У 2024 році Китай став найбільшим торговим партнером Сербії 07.01.2025
- Порівняння вартості ведення бізнесу на Балканах: аналіз і ключові висновки 05.01.2025
- Особливості податкової системи Нідерландів – короткий аналіз 28.12.2024
Держспецзв'язку представлятиме Україну в Об'єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО
Київ. 17 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Представника Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації буде направлено до Об’єднаного центру передових технологій з кібероборони HATO, повідомляє пресслужба Держспецзв’язку в п’ятницю.
Зазначено, що відповідне рішення Кабінету Міністрів, ухвалене під час сьогоднішнього засідання уряду, стало результатом спільної роботи служби та Національного координаційного центру кібербезпеки.
“Заявку на приєднання України до CCDCOE подав Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України за участі Держспецзв’язку в серпні 2021 року. У березні минулого року її підтримали всі члени Керівного комітету одностайно. У січні секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов підписав Технічну угоду про приєднання України до Об’єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE)”, – йдеться в повідомленні.
У ньому уточнюється, що підписання Україною Технічної угоди про вступ, а в подальшому – й іншими країнами-членами центру – формалізує участь країни у CCDCOE.
“Наявність представника Держспецзв’язку в CCDCOE дасть можливість посилити обмін досвідом у сфері кіберзахисту та кібероборони між Україною та країнами-членами CCDCOE, що сприятиме збільшенню ефективності протидії агресії у кіберпросторі”, – переконані в Держспецзв’язку.
Там додають, що українські фахівці отримають доступ до “величезної бази знань, зможуть брати участь у спільних кібернавчаннях та проводити разом із партнерами дослідження у сфері кібербезпеки, зокрема у сфері захисту критичної інфраструктури”.
“Об’єднаний центр передових технологій із кібероборони НАТО – один із Центрів НАТО, що забезпечує боротьбу з кібератаками та кіберзахист інформаційних систем, а також навчання та підготовку фахівців з кіберзахисту НАТО. До центру входять 38 країн (29 країн – членів НАТО і дев’ять країн-партнерів, однією з яких є Україна)”, – підсумували в службі.