FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Січень
2023

Держрибагенство оцінює можливість експорту риби дикого лову до Китаю

Київ. 25 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне агентство меліорації та рибного господарства України оцінює інтерес українського бізнесу до експорту рибних продуктів дикого лову до Китайської Народної Республіки, оскільки Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів наразі працює над відкриттям відповідного китайського ринку для української продукції.

"З метою створення сприятливих умов для реалізації експортного потенціалу та розширення присутності вітчизняної рибної продукції дикого вилову на зовнішніх ринках, Держрибагентством проводиться робота щодо вивчення інтересу з боку потенційних експортерів такої продукції до ринку Китайської Народної Республіки", – повідомляється в телеграм-каналі відомства у середу

За його даними, незабаром воно проведе онлайн-інспекцію українських потужностей із виробництва рибних продуктів дикого лову, зацікавлених в експорті до Китаю.

"У разі зацікавленості вашого підприємства (установи, організації) в експорті української рибної продукції дикого вилову до КНР, просимо надіслати на електронну пошту [email protected] таку інформацію: найменування підприємства (установи, організації); поштову адресу; дані контактної особи, номер телефону, електронну пошту", – уточнило Держрибагентство.

Як повідомлялося, Держпродспоживслужба та МЗС України за січень-вересень 2022 року відкрили можливість експорту для десяти груп української продукції АПК до шести країн світу.

У свою чергу за період із жовтня-2020 до січня-2022 відомства відкрили 32 зовнішні ринки для українських експортерів, зокрема за 2021 рік – ринки 21 країни.

Джерело: https://t.me/dargme/1066