FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Січень
2022

Державіаслужба надала SkyUp, "МАУ" і Azur Air права на експлуатацію нових повітряних ліній

Київ. 28 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державна авіаційна служба України надала авіакомпаніям SkyUp, “Міжнародні авіалінії України” (“МАУ”) і Azur Air права на експлуатацію низки нових повітряних ліній.

Як повідомляється на сайті регулятора, SkyUp дозволили з 21 травня на необмежений термін виконувати регулярні рейси з Києва в Ольбію (Італія) з частотою двічі на тиждень і з Харкова до Салоніків (Греція) з частотою один рейс на тиждень.

“МАУ” дозволили з 1 лютого на необмежений термін виконувати регулярні рейси з Києва до Рованіемі (Фінляндія) з частотою два рейси на тиждень, Ліон (Франція) з частотою два рейси на тиждень і також до Ольбії (Італія) з частотою два рейси на тиждень.

Azur Air дозволено з 27 березня по 29 жовтня виконувати чартерні рейси з Дніпра, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Львова, Одеси, Харкова та Херсона в Хургаду і Шарм-ель-Шейх (обидва – Єгипет); із Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси та Харкова в Марса-Алам (Єгипет); з Києва в Ель-Аламейн і Мерса-Матрух (обидва – Єгипет); з Києва в Коломбо (Шрі-Ланка); з Києва і Львова в Ла-Роману (Домінікана); з Києва в Пунта-Кану (Домінікана).

Зі столиці також дозволено Azur Air на такий самий період чартерні рейси в Ріміні (Італія), Пальма-де-Майорку, Аліканте і Тенерифе (всі – Іспанія), Утапао і Пхукет (Таїланд), Мале (Мальдіви), Занзібар (Танзанія), Іракліон, Родос, Корфу, Ханью, Кос, Закінтос (усі – Греція), Бургас (Болгарія), Камрань (В’єтнам), Енфіду (Туніс).

До Туреччини Azur Air на цей самий період дозволено чартерні рейси в Анталію (з Дніпра, Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Львова, Одеси, Харкова, Херсона), Бодрум (із Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Харкова), Газіпашу (з Києва), Даламан (із Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси та Харкова) і з Києва в Ізмір.

Крім того, Azur Air дозволили в цей період виконувати чартери з Києва в Тиват (Чорногорія).

Регулярні рейси Azur Air дозволили виконувати зі столиці в грецькі Іракліон (п’ять рейсів на тиждень), Міконос (п’ять рейсів на тиждень), Родос (три рейси на тиждень), Корфу (три рейси на тиждень), Ханью (три рейси на тиждень), Кос (три рейси на тиждень), в італійський Ріміні (п’ять рейсів на тиждень), в Ларнаку (Кіпр) із частотою п’ять разів на тиждень і Пальма-де-Майорку з частотою п’ять рейсів на тиждень. Дія прав – з 1 березня на необмежений термін.