FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Листопад
2021

Депутати ініціюють впровадження санкцій проти громадян РФ, які порушували права першого заступника голови меджлісу кримськотатарського народу Джелялова

Київ. 23 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народні депутати пропонують Верховній Раді схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки та оборони України пропозиції щодо застосування персональних санкцій терміном від трьох до п’яти років до осіб, причетних до порушення прав та свобод першого заступника голови меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова в окупованому Російською Федерацією Криму.

Відповідний проект постанови №6335 зареєстровано у Верховній Раді у понеділок, повідомляє сайт парламенту.

Санкції, зокрема, блокування активів, відмову у наданні віз та їх скасування резидентам іноземних держав, застосування інших заборон в’їзду на територію України, пропонують застосувати до чотирьох громадян Російської Федерації: керівника та старшого слідчого управління ФСБ у Криму та Севастополі Леоніда Михайлюка та Віталія Власова, судді Верховного суду Криму Володимира Агіна, прокурора Сімферопольського району Криму Сергія Зайцева.

Як зазначається у проекті постанови, підставою для запровадження санкцій є незаконне кримінальне переслідування правоохоронними органами Російської Федерації, незаконне рішення суду РФ про взяття під варту, вчинення інших протиправних дій стосовно громадянина України Джелялова.