FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Дефіцит пального в Україні може бути пом'якшений – перший віцепрем'єр

Київ. 4 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇН – Дефіцит пального, що виник унаслідок знищення агресором Кременчуцького НПЗ і низки нафтобаз, може бути пом’якшений надходженням на ринок додаткових об’ємів, сказала в середу перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко на засіданні Конгресу місцевої та регіональної влади.

Як повідомляє пресслужба Офісу президента, уряд постійно співпрацює з операторами ринку, щоб зрозуміти потреби та знайти шляхи усунення дефіциту.

Свириденко повідомила, що наразі в операторів ринку в залишках зберігається 22,5 тис. тонн бензинів і 41,4 тис. тонн дизельного пального.

"Ми ухвалили низку урядових рішень, які дають можливість спрямувати наявні в країні об’єми, – це 70 тисяч тонн бензину і близько 40 тисяч тонн дизеля – на ринок і мають зменшити дефіцит", – сказала вона й додала, що в операторів також законтрактовано певні об’єми в Європі.

Вона також зазначила, що на ринку нафтопродуктів фіксується надмірний попит, що може бути спричинене панікою серед населення через тимчасовий дефіцит пального.