FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

06
Травень
2022

ДБР викрило у Запоріжжі російського льотчика, який міг займатися шпигунством

Київ. 6 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники Територіального управління Державного бюро розслідувань Мелітополя у межах спецоперації з виявлення ворожих елементів серед громадян РФ, які в’їхали на територію України напередодні російського вторгнення, виявили у Запоріжжі російського льотчика, який міг займатися шпигунством.

"За оперативною інформацією, російський військовий льотчик останніми роками регулярно навідував близьких родичів у Запоріжжі. 8 лютого 2022 року він в’їхав до України та залишився дотепер. Після початку російської агресії льотчик почав переховуватися, а його мати розповідала всім, що понад рік не бачила сина. Він представлявся пенсіонером цивільної авіації, хоча працівники ДБР здобули безперечні докази щодо його належності до російської армії", – повідомляє пресслужба ДБР.

Окрім того, зібрані дані можуть свідчити про те, що росіянин заїхав до України як так звана "консерва", щоб займатися диверсійно-розвідувальною діяльністю та коригувати вогонь військових РФ по об’єктах стратегічного значення Збройних сил України і територіальної оборони, зливом даних щодо їх переміщення, розташування блок постів, дислокації батальйонів ЗСУ і ТРО.

Після завершення всіх юридичних процедур його буде передано до СБУ.