FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Березень
2023

ДБР розслідує факт побиття командиром солдата в одній із військових частин Житомирщини

Київ. 13 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне бюро розслідувань (ДБР) після оприлюднення в інтернеті відео з побиттям командиром солдата в одній із військових частин у Житомирській області відкрило кримінальну справу, повідомляє ДБР.

“Працівники ДБР розпочали досудове розслідування за фактом побиття командиром взводу однієї із військових частин на Житомирщині підлеглого солдата. Розслідування розпочато на підставі матеріалів військової служби правопорядку”, – йдеться в повідомленні Бюро в телеграм-каналі в понеділок.

У ДБР зазначають, що 11 березня 2023 року в мережі інтернет з’явилося відео з побиттям солдата-строковика його командиром.

“Під час перевірки було підтверджено, що інцидент стався в одній із військових частин на Житомирщині того ж дня після обіду. З пояснень молодшого лейтенанта “виховну бесіду” із застосуванням ударів руками та ногами він провів через перебування солдата, начебто, у стані алкогольного сп’яніння”, – уточнюється в повідомленні.

Наразі, як інформують у ДБР, життю та здоров’ю солдата нічого не загрожує, важкість отриманих тілесних ушкоджень встановлюється.

Попередня кваліфікація правопорушення: перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинені в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 426-1 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.

Джерело: https://t.me/DBRgovua/3254