FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Березень
2023

ДБР розслідувало понад 1,3 тис. справ щодо злочинів проти нацбезпеки, 248 направлено до суду

Київ. 2 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Державне бюро розслідувань розслідувало 1 тис. 331 кримінальне провадження щодо злочинів проти основ національної безпеки з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

“Серед них: 1 тис. 60 кримінальних проваджень за фактом державної зради (ст. 111 КК України), 214 кримінальних проваджень – за фактом колабораційної діяльності (ст. 111-1 КК), 17 кримінальних проваджень – щодо пособників державі-агресору (ст. 111-2 КК) тощо… До суду за цими статтями вже скеровано 248 обвинувальних актів”, – повідомляється на сайті ДБР у четвер.

У результаті проведення розслідувань 584 особам повідомлено про підозру, 331 особу оголошено в розшук, 1 тис. 359 осіб перевіряють на причетність до державної зради та колабораційної діяльності.

Найбільшу кількість проваджень відкрито в Луганській, Запорізькій, Донецькій, Харківській та Херсонській областях, розповіли у відомстві.

“Основні зусилля Бюро зосереджені на викритті та притягненні до відповідальності зрадників, колаборантів, диверсантів, розслідуванні воєнних злочинів РФ, пошуку російського майна для передачі у власність держави, виявленні арсеналів російських боєприпасів та інші”, – ідеться в повідомленні.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/dbr-rozslidue-ponad-1-tis.-330-kriminalnih-provadzhen-shhodo-zlochiniv-proti-nacionalnoi-bezpeki-infografika