FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

24
Січень
2023

ДБР повідомило про підозру двом жителям Херсонщини, які обійняли посади в окупаційних силових структурах

Київ. 24 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Двом жителям Херсонської області повідомлено про підозру в колабораційній діяльності: один став командиром російського бойового формування спеціального призначення, другий – командиром патрульної поліції окупантів у Херсонській області, повідомляє Державне бюро розслідувань.

"Працівники ДБР заочно повідомили про підозру в колабораціонізмі жителю Херсонщини, який після тимчасової окупації регіону обійняв посаду командира бойового формування спеціального призначення "Гром" у системі окупаційного "головного управління МВС Херсонської області", – йдеться в повідомленні ДБР у телеграм-каналі.

За інформацією бюро, особовий склад підрозділу загарбників шукає та затримує проукраїнськи налаштованих жителів Херсонщини.

Також, як повідомляє ДБР, про підозру в колабораціонізмі повідомлено й іншому жителю області, який став командиром взводу батальйону патрульно-постової служби у так званій народній міліції окупованої Херсонщини та отримав спеціальне звання "старшого сержанта".

Зловмисників підозрюють у добровільному зайнятті громадянином України посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Джерело: https://t.me/DBRgovua/3087