FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Лютий
2021

Compal показала концептуальні ноутбуки з двома дисплеями і клавіатурою

Компанія Compal Electronics, великий тайванський виробник електроніки, продемонструвала вельми незвичайні портативні комп’ютери, які отримали назви Envision Duo і Envison Pro.

Мова йде про ноутбуки з трансформованою конструкцією. Так, модель Envision Duo обладнана двома сенсорними дисплеями з діагоналлю 15,6 дюйма. Один з них знаходиться на звичному місці, а другий займає нижню частину корпусу.

При необхідності, верхній екран можна підняти до рівня очей: в цьому випадку нижній дисплей також підводиться, одночасно зрушуючи назад. В результаті, відкривається доступ до клавіатури і тачпаду.

Таке виконання дозволить реалізовувати найрізноманітніші сценарії використання. Пристрій має зацікавити насамперед дизайнерів і творців контенту.

Комп’ютер Envison Pro також забезпечений двома екранами, але нижній дисплей приблизно вдвічі менше верхнього. Завдяки цьому клавіатура доступна в будь-якому режимі роботи.

У Envison Pro верхній екран також можна підняти до рівня очей: в такому стані нижня сенсорна панель розташовується під кутом, надаючи додаткові можливості управління. Клавіатуру можна від’єднати і використовувати окремо.

На жаль, поки Envision Duo і Envison Pro – це лише концепти. Плани по їх висуненню на ринок відсутні.