FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Квітень
2021

Coinseed перевів кошти користувачів в Dogecoin без їх згоди

Користувачі звинуватили криптовалютну платформу Coinseed у несанкціонованій конвертації їх коштів в Dogecoin. Близько 50 осіб заявили про бажання приєднатися до колективного позову проти компанії, повідомляє Decrypt.
Coinseed пропонувала інвестувати в цифрові активи через мобільний додаток. У лютому 2021 року прокуратура штату Нью-Йорк (NYAG) звинуватила проект і його топ-менеджерів в обмані інвесторів на суму понад $1 млн. Позов проти Coinseed також подала Комісія з цінних паперів і бірж США.
За даними влади, один з організаторів проекту видавав себе за колишнього трейдера з Уолл-стріт, але в реальності ніколи не працював з цінними паперами. Компанія також не була зареєстрована в якості брокер-дилера.
Учасники сабреддіту r/CoinseedSCAM поскаржилися, що Coinseed конвертувала кошти в Dogecoin без їх згоди. Користувачі в однойменній групі Facebook повідомили про великі втрати через дії платформи і заявили, що частина функцій програми недоступна.
Джейсон Готтліб, партнер адвоката Coinseed Моррісона Коена, в коментарі виданню заявив про його відмову співпрацювати з компанією. За припущеннями юристів, керівники платформи покинули США.
«Цілком очевидно, що відносини між адвокатом і клієнтом остаточно розірвані», – підкреслив Готтліб.
За останні сім днів ціна Dogecoin впала на 32,7%, згідно CoinGecko. На момент написання вартість тримається на позначці $0,27.
Нагадаємо, в березні 2021 року NYAG попередила про «надзвичайний» ризик інвестицій в цифрові активи і нагадала учасникам криптовалютної індустрії про відповідальність.