FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Липень
2021

Chevrolet Bolt знову відкликають через небезпеку займання – GM визнала проблеми з батареєю

Американська автомобільна компанія General Motors оголосила про майбутнє нове відкликання електромобілів Chevrolet Bolt, що відносяться до 2017-2019 років, через загрозу загоряння акумуляторних батарей.

Новий відгук був оголошений після того, як загорілися два автомобілі Bolt. Їх займання сталося незважаючи на те, що після попереднього відкликання, оголошеного в листопаді 2020 року, був випущений програмний апдейт, що обмежує рівень заряду акумулятора до 90%. Це повинно було забезпечити автомобілі, але по всій видимості не допомогло.

Цього разу GM нарешті пролила світло на джерело проблеми. Компанія повідомила, що в деяких з акумуляторів, які поставляються LG Chem  можуть бути одночасно два виробничих дефекти. Компанія не повідомила конкретно, що представляють собою ці дефекти, але їх наявність може призвести до пожежі.

У зв’язку з цим GM порадила власникам Bolt прийняти ряд запобіжних заходів до того, поки не буде остаточно оформлено відгук і перевірені їх транспортні засоби. Їм рекомендується заряджати батарею автомобіля не більше ніж на 90% і не допускати зниження запасу ходу менше 70 миль (113 км, що становить приблизно 27% заряду). Це означає, що власники зможуть використовувати тільки близько 60% (близько 249 км) ємності акумулятора свого автомобіля, поки GM не завершить оформлення нового відкликання.

Власникам також рекомендується заряджати свій автомобіль після кожного використання. І GM як і раніше попереджає власників, щоб вони не паркували свої автомобілі в гаражі або поруч з будинком, і не залишали їх заряджатися на ніч.

Як тільки GM запустить процедуру відкликання, технічні фахівці оглянуть акумуляторні батареї електромобілів на предмет цих дефектів і замінять всі модулі, що містять проблемні елементи. Компанія повинна була перевіряти акумуляторні блоки Bolt на наявність подібних дефектів під час попереднього відкликання, але, як GM повідомила ресурсу The Verge, нові дефекти були виявлені нещодавно.

Загальна інформація

Chevrolet Bolt  — електричний автомобіль компанії Chevrolet, який був представлений публіці в січні 2016 року і виготовляється в Сполучених Штатах з початку листопада 2016 року.