FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

28
Червень
2021

Через оновлення безпеки Google Drive будуть недійсними посилання на старі файли

Багато старих матеріалів за посиланнями з Google Drive можуть стати недоступними до середини вересня. Власник сервісу заявив, що має намір випустити оновлення, що дозволяє більш безпечно ділитися файлами.

Після набуття оновленнями чинності 13 вересня Drive додасть до генеруючих посилань спеціальні ключі ресурсів.

Системні адміністратори повинні будуть вирішити до 23 липня, як оновлення безпеки буде застосовуватися в їхніх організаціях. Вони можуть вибрати їх впровадження з обмеженнями або навіть відмовитися від них зовсім.

Звичайні користувачі сервісів Google почнуть отримувати сповіщення про зміни з 26 липня і повинні будуть прийняти аналогічні рішення до 13 вересня. Вони теж зможуть відмовитися від оновлень, але в повідомленні Google дасть знати, що такий вибір не рекомендований розробником. Компанія радить не застосовувати оновлення тільки до посилань на файли, викладені в загальний доступ.

Додатково Google має намір змінити систему адресації YouTube – в цьому випадку теж можуть постраждати старі посилання. З 23 липня відео, віднесені користувачем до категорії «Доступ за посиланням» і завантажені до 2017 року, будуть віднесені до категорії «Обмежений доступ», якщо не вживати ніяких дій. В цьому випадку їх буде бачити тільки сам користувач і обрані ним люди. Від змін можна буде відмовитися до 23 липня, заповнивши спеціальну форму або виклавши ці відео у відкритий доступ.

Загальна інформація:

Google Диск – це сервіс зберігання, редагування та синхронізації файлів, розроблений компанією Google.

Його функції включають зберігання файлів в Інтернеті, загальний доступ до них і спільне редагування. До складу Google Диску входять Google Документи, Таблиці та Презентації – набір офісних додатків для спільної роботи над текстовими документами, електронними таблицями, презентаціями, кресленнями, веб-формами та іншими файлами. Загальнодоступні документи на Диску індексуються пошуковими системами.