FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Через обстріли на Харківщині 8 та 9 травня обмежують доступ до місць пам'яті загиблих у Другій світовій війні, час комендантської години не змінюється – Синєгубов

Харків. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Харкові та області у День пам’яті та примирення (8 травня) та День перемоги над нацизмом (9 травня) жодних меморіальних заходів не проводитимуть, а доступ до місць пам’яті загиблих у Другій світовій війні буде обмежено, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Через постійні обстріли Харківська ОВА обмежує доступ людей до місць вшанування загиблих під час Другої світової війни. Жодних меморіальних заходів проводитися не буде", – написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, цими днями Нацполіція патрулюватиме вулиці в посиленому режимі. Водночас час комендантської години в ці дні залишається незмінним: з 21:00 до 6:00.

Синєгубов закликав людей не ігнорувати сигналів повітряної тривоги і з розумінням поставитися до впроваджених обмежень.

"Закликаю усіх не виходити без потреби на вулиці, не перебувати у парках, скверах та інших громадських місцях. Не ігноруйте сигнали тривоги! Прошу усіх поставитися з розумінням до цих обмежень. Вони задля нашої безпеки", – написав Синєгубов.

Джерело: https://t.me/synegubov/3118