FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Жовтень
2021

Частину команди пошкодженого напередодні судна ВМС ЗСУ доставлено в пункт постійної дислокації, корабель буксирується в Одесу – ВМС ЗСУ

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Частина команди пошкодженого напередодні судна ВМС ЗСУ в акваторії Чорного моря доставлена в пункт постійної дислокації. Решта команди і задіяні військові забезпечують проведення заходів щодо боротьби за живучість корабля, який буксирується в Одесу, повідомили у Військово-Морських силах Збройних сил України.

"Станом на 8.30 14 жовтня 2021 – особовий склад, не задіяний у заходах з боротьби за живучість (судна – ІФ), був доставлений в пункт постійної дислокації. Військовослужбовці почувають себе добре", – йдеться в повідомленні на сторінці ВМС ЗСУ в Facebook у четвер уранці.

У відомстві зазначили, що додатково задіяний особовий склад аварійно-рятувального загону ВМС ЗС України, перебуває на кораблі і забезпечує проведення заходів щодо боротьби за живучість.

"Зараз здійснюється буксирування корабля в пункт базування Одеса в супроводі кораблів і катерів ВМС ЗС України і казенного підприємства "Морська пошуково-рятувальна служба" Міністерства інфраструктури України.

Як повідомлялося, в середу, 13 жовтня, в акваторії Чорного моря внаслідок погіршення погодних умов пошкодження отримало судно національного флоту України.

За інформацією військових, з метою забезпечення проведення пошуково-рятувальних робіт ВМС було розгорнуто пункт управління пошуково-рятувального забезпечення, налагоджено взаємодію з казенним підприємством "Морська пошуково-рятувальна служба" Міністерства інфраструктури України, Державною прикордонною службою України, ДСНС. До операції залучені кораблі і катери в кількості 8 одиниць і 4 одиниці повітряних суден.

Джерело: https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/