FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Час на проходження національного мультипредметного тесту збільшено до 120 хвилин

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет повідомив, що час на проходження національного мультипредметного тесту збільшено до 120 хвилин.

"У четвер, 28 квітня, було оприлюднено демонстраційний варіант НМТ, розроблений фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти. Ми одразу отримали зворотний зв’язок від освітян та батьків про те, що тест є змістовним, комплексним, неперевантаженим і стане дієвим інструментом відбору вступників до закладів вищої освіти в умовах повномасштабної війни", – написав Шкарлет у телеграм-каналі.

Водночас, за його словами, освітяни та батьки абітурієнтів одноголосно зазначили, що відведеного на виконання трьох блоків завдань часу замало.

"На моє доручення Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що частина учасників не встигає виконувати останні завдання тесту. Застороги педагогів, абітурієнтів і їхніх батьків, а також реальні статистичні дані проходження тестування переконали нас, що тривалість тесту необхідно продовжити до 120 хвилин", – написав міністр.

Раніше передбачалося, що тест потрібно буде пройти за 90 хвилин.

Джерело: https://t.me/SerhiyShkarlet/841