FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Квітень
2023

Центр Чернігова може отримати статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Зеленський

Київ. 4 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Володимир Зеленський заявив, що історичний центр Чернігова може отримати статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

“Дякую гендиректору ЮНЕСКО Одрі Азулє за її увагу до України, за сьогоднішні зустрічі в Україні. Готуємо для історичного центру Чернігова статус Світової спадщини ЮНЕСКО. Такий самий статус, який нещодавно здобуто для історичного центру нашої Одеси”, – сказав він у відеозверненні в понеділок.

Він також подякував “гостям України, які зі мною відвідали Чернігівщину, які побачили цю концентрацію російського зла в нашому Ягідному. Дякую віцеканцлеру Німеччини Роберту Габеку та генсеку Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич. Дякую і за переговори – змістовні, правильні”.