FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

08
Жовтень
2021

Canon випустила компактну фотокамеру Zoemini S2 з функцією миттєвого друку

Компанія Canon анонсувала компактний фотоапарат Zoemini S2: в пристрої реалізована технологія Zink для миттєвого друку отриманих зображень.

Новинка обладнана 8-мегапіксельним сенсором. Є вбудований спалах і невелике дзеркало для здійснення селф-зйомки. Обсяг інтегрованої пам’яті складає 512 Мбайт, а додатково можна встановити флеш-карту формату microSD.

Технологія Zink передбачає застосування особливого паперу з кількома шарами спеціальної кристалічної речовини. При нагріванні вона переходить в аморфний стан і на папері з’являється зображення.

Камера Zoemini S2 допускає установку касет з 10 листами. При цьому заряду акумуляторної батареї вистачить для друку до 25 фотографій.

Користувачі зможуть застосовувати з’єднання Bluetooth і додаток Canon Mini Print для друку зі смартфона, попереднього перегляду зображень в режимі реального часу і додавання всіляких ефектів, включаючи різні варіанти колажів.

Габарити пристрою становлять 121×80,3×22,4 мм, вага – приблизно 190 г. Камера представлена ​​в трьох варіантах колірного виконання: білому, чорному і рожево-золотистому. Придбати гаджет можна за орієнтовною ціною 180 євро. Говориться про сумісність зі смартфонами під управлінням операційних систем Android і iOS.