FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Березень
2021

Будівництво першого в світі космічного готелю почнеться в 2025 році

Стало відомо про те, що розроблений в Orbital Assembly Corporation (OAC) проект станції Voyager Station, що представляє собою перший в світі «космічний готель» на низькій навколоземній орбіті, може стати реальністю до 2027 року, а його будівництво почнеться в 2025 році. У конструкції готелю передбачені ресторан, кінотеатр і спа-салон, а його місткість складе 400 чоловік.

Проект OAC передбачає будівництво орбітальної станції в формі кільця, яке обертається для створення штучної гравітації всередині капсул. На зовнішній стороні корпусу станції будуть зведені численні капсули для розміщення туристів. Частина капсул може бути продана Національному управлінню з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) США і Європейському космічному агентству (ESA).

Подробиці про вартість будівництва орбітальної станції і ціну проживання в одному з її «номерів» поки не розголошуються. OAC заявила, що вартість будівництва космічного готелю істотно знизилася завдяки появі багаторазових ракет-носіїв, таких як SpaceX Falcon 9.

Також відомо, що частину модулів віддадуть під відповідальність компанії Gateway Foundation. У них буде розміщуватися екіпаж станції, запаси води, кисню та ін. Крім того, в першому космічному готелі будуть модулі, в яких розмістяться тренажерний зал, ресторан, кухня, бар і ін. Деякі модулі будуть здаватися в оренду або можуть бути повністю продані приватним компаніям або державним організаціям. Всього в конструкції станції передбачено 24 житлових модуля, довжина кожного з яких 20 метрів, а ширина – 12 метрів.

Якщо проект OAC буде реалізований, то в кінцевому рахунку в космічному просторі з’явиться станція, що представляє собою найбільший об’єкт, коли-небудь побудований людиною в космосі. Незважаючи на те, що вартість будівництва станції не озвучується, відомо, що довгий час ціна запуску 1 кг чогось в космос становила близько $ 8000. Однак поява багаторазової ракети-носія Falcon 9 знизила вартість запуску 1 кг вантажу в космос до $ 2000.. Очікується, що в подальшому доставка на орбіту вантажів стане ще дешевше, завдяки чому реалізувати проект буде простіше.