FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

02
Квітень
2023

Британська розвідка повідомляє про загальні втрати РФ в Україні до 200 тисяч осіб

Київ. 2 квітня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Загальні втрати Росії від початку повномасштабного вторгнення в Україну становлять до 200 тисяч осіб, і лише незначна частина з них була спричинена небойовими причинами, насамперед зловживанням алкоголем, ідеться у звіті оборонної розвідки Міністерства оборони Великої Британії.

“Хоча після повномасштабного вторгнення в Україну Росія зазнала до 200 000 втрат, значна меншість із них була спричинена небойовими причинами. 27 березня 2023 року російський новинний канал Telegram повідомив про “надзвичайно високу” кількість інцидентів, злочинів і смертей, пов’язаних із вживанням алкоголю, серед розгорнутих російських військ”, – ідеться в повідомленні, опублікованому в твіттері в неділю.

У ньому уточнюється, що інші основні причини небойових втрат, імовірно, включають погане проведення навчань щодо поводження зі зброєю, дорожньо-транспортні пригоди та кліматичні травми, такі як переохолодження.

Водночас російські командири, ймовірно, вважають, що повсюдне зловживання алкоголем особливо згубно позначається на ефективності бойових дій.

“Однак, оскільки зловживання алкоголем поширене в більшій частині російського суспільства, воно вже давно вважається негласно прийнятою частиною військового життя, навіть під час бойових дій”, – підкреслюється у звіті.

Джерело: https://twitter.com/DefenceHQ/status/1642407117049954307