FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Січень
2022

Боррель звинуватив Росію в ігноруванні ЄС під час обговорення європейської безпеки

Брюссель. 9 січня. ІНТЕРФАКС – Євросоюз бачить загрозу європейській архітектурі безпеки і вважає, що Москва навмисно ігнорує Брюссель під час обговорення питань безпеки в Європі, заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

“Крім України, на карту поставлена вся європейська архітектура безпеки. Російське керівництво, навмисно виключивши згадки ЄС з “проектів договорів”, які воно представило в грудні минулого року, схоже, має намір повернути час назад і повернутися до старої логіки холодної війни”, – написав Боррель в неділю в своєму блозі.

“Ми повинні чітко розуміти, що нічого не буде обговорюватися про безпеку в Європі без європейців”, – заявив єврочиновник.

Зазначивши, що діалог необхідний, Боррель вказав, що водночас необхідне стримування і рішучість, тверда підтримка суверенітету і цілісності України.

“Будь-яка подальша агресія проти України матиме величезні наслідки і великі витрати для Росії. Ми тісно координуємо наш підхід з трансатлантичними та іншими партнерами-однодумцями. В Європі немає безпеки без безпеки України”, – написав Боррель.