FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Травень
2022

Bonduelle залишиться на ринку РФ, яка розв'язала війну, щоб "прогодувати 145 млн росіян"

Київ. 3 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Французький виробник продуктів харчування група Bonduelle в умовах розв’язаної Росією повномасштабної війни проти України продовжує співпрацю з країною-агресором, проте до закінчення війни як винятковий захід розподілить між країнами весь прибуток від продажу свого російського сегменту на користь майбутньої реконструкції пошкодженої інфраструктури сільськогосподарських та харчових екосистем.

"Група Bonduelle вважає за свій обов’язок забезпечити людям доступ до основних продуктів харчування та зробити все можливе, щоб уникнути дефіциту продовольства. У рамках своєї місії компанія забезпечує безперервність своєї діяльності в Росії, щоб прогодувати не лише 145 мільйонів росіян, а й 90 мільйонів жителів сусідніх країн, які постачаються продукцією російських заводів групи", – зазначено у звіті компанії за третій квартал 2021-2022 фінансового року (ФР, липень-червень).

Згідно з ним, контекст вторгнення РФ в Україну "потребує виняткових заходів", тому група Bonduelle 17 березня ухвалила рішення до закінчення війни розподіляти весь прибуток від продажу свого російського сегменту на користь майбутньої реконструкції інфраструктури сільськогосподарських та харчових екосистем, пошкодженої внаслідок війни.

Bonduelle представлена в Україні та Росії з 90-х років, із 2004 року має виробництво у Росії. Група має три овочепереробні заводи в РФ, зокрема один у Бєлгороді, недалеко від кордону з Україною, та два у Краснодарському краї.