FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

05
Травень
2022

Бої на території "Азовсталі" в Маріуполі тривають, окупанти все ще на заводі – заступник командира полку "Азов"

Київ. 5 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Бої на території металургійного комбінату "Азовсталь" в обложеному російськими окупантами Маріуполі тривають, загарбники все ще залишаються на території заводу, повідомив заступник командира полку "Азов" капітан Святослав Паламар.

У коментарі журналістам "24 канали" Паламар заявив, що окупанти перебувають на комбінаті вже третю добу, і весь цей час там тривають бої.

"Ніхто нікого не вибив, вони (російські окупанти – ІФ) на заводі. Ідуть важкі бої", – наводять слова Паламара журналісти телеканалу.

Раніше радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що Збройні сили України станом на 5 травня відтіснили російські війська з території маріупольського заводу "Азовсталь".

"Ми можемо сказати, що вчора зайшли російські війська на територію "Азовсталі". Вони були вибиті нашими захисниками. Що відбувається зараз – узагальнюємо інформацію, тому що її багато, і вона суперечлива. Багато емоцій навколо, а ми не можемо собі дозволити давати неперевірену інформацію", – повідомив Арестович в ефірі національного телемарафону.

Водночас він уточнив, що інформація щодо продовження боїв у районі заводу уточнюється.

Джерело: https://24tv.ua/yih-ne-vibili-okupanti-azovstali-zahisniki-mariupolya-pro-vazhki_n1972015