FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Липень
2021

Біткоін зростає, оскільки Ілон Маск каже, що Tesla ймовірно знову його прийматиме в якості оплати

Біткоін перевалив за 30 000 доларів, так як Ілон Маск сказав, що Tesla «швидше за все» знову почне приймати його в якості оплати.

У травні виробник електромобілів заявив, що більше не прийматиме криптовалюту для покупок.

Він висловив стурбованість з приводу впливу на навколишнє середовище майнінгу біткоіну, який використовує величезну кількість електроенергії.

Цей крок був зроблений менше ніж через два місяці після того, як компанія почала приймати в якості оплати найбільшу в світі цифрову валюту.

«Швидше за все, відповідь полягає в тому, що Tesla відновить прийом біткоіну», – сказав Маск під час конференції по криптовалюті B Word.

Він також сказав, що вивчав використання викопного палива при майнінгу біткоінів: «Я хотів трохи більш ретельної перевірки, щоб підтвердити, що відсоток використання поновлюваних джерел енергії, швидше за все, становить 50% або вище, і що є тенденція до збільшення. І якщо це так, Тесла відновить прийом біткоіну».

Деякі інвестори Tesla і захисники навколишнього середовища виступили проти рішення Tesla на початку цього року почати приймати біткоіни в якості оплати.

Суперечка висунула на перший план питання про те, що вважається екологічно чистим електромобілем, який купується з використанням енергоємної криптовалюти.

З огляду на те, що для майнінгу біткоіну використовується велика кількість електроенергії, висловлювалися побоювання, що джерелом енергії є викопне паливо або поновлювані джерела.

Пана Маска також критикували за те, що він використовував свою популярність і положення одного з найбагатших людей світу для підтримки криптовалюти.

Під час свого виступу на конференції B Word Маск сказав, що поряд з біткоінами, що належать Tesla і його ракетній компанії SpaceX, він особисто тримав біткоіни і криптовалюти Ethereum і Dogecoin.

Він також звернувся до тверджень про те, що він допоміг штучно підвищити ціну криптовалюти перед їх продажем: «Я безумовно не вірю в завищення ціни і продаж … Я хотів би бачити успіх біткоіну».

Серед інших доповідачів на конференції B Word були виконавчий директор Twitter Джек Дорсі і бос ARK Investment Management Кеті Вуд.

Після його коментарів біткоін виріс на 6% до 31 952 доларів, а Ethereum виріс на 10,6% до 1979 доларів, згідно з даними веб-сайту Coindesk.