FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Червень
2021

Біткоін впав майже на 10% за добу – можливо, через прагнення влади США до регуляції криптовалюти

Вартість біткоіну впала ще майже на 10% за минулу добу, опустившись до рівня $32,8 тисячі. Про це свідчать дані біржі Coindesk. Причина того, що сталося невідома, але Bloomberg вважає, що це реакція на операцію ФБР, яка дозволила відстежити транзакцію криптовалюти зломщиків Colonial Pipeline.

Сумарно вартість біткоіну скоротилася практично вдвічі за останні 1,5 місяці. В піку вартість криптомонети досягала $63,5 тисячі. Сумарно капіталізація валюти впала до $620 мільярдів, втративши трильйонний статус.

Як зазначає Bloomberg, падіння сталося на тлі злому криптогаманця одного з хакерів, які організували атаку на нафтопровід Colonial Pipeline. Компанія виплатила викуп в біткоінах, але ФБР відстежила транзакцію, захопила пароль від гаманця і конфіскувала $2,3 мільйона. На думку видання, ця заява підірвала довіру до валюти, так як влада «відстежила невідстежуваних».

Керівник відділу аналізу даних CEX.IO Broker Юрій Мазур в розмові з Forbes заявив, що криптовалюта відреагувала на прагнення влади до посилення регулювання. За його словами, уряд США хоче просунути ідею про деанонімізацію криптовалютних транзакцій, що може знизити популярність біткоіну.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *