FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Вересень
2021

Біля парку Шевченка в Києві збираються противники маршу рівності

Київ. 19 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Біля парку ім. Тараса Шевченка в Києві збираються противники маршу рівності, який відбудеться в центрі столиці в найближчі години.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за годину до проведення маршу рівності, о 10:00, біля Червоного корпусу університету ім. Тараса Шевченка, де перекрито рух, зібралося понад 50 противників Київпрайду з різних організацій.

У руках у протестувальників плакати з написами: "Пропаганда гомосексуалізму є загрозою національній безпеці", "Традиційна сім’я – це природно", а також прапори України, організацій "Традиції та порядок", "Правий сектор", "Християнський фронт" і низки інших.

Періодично противники маршу рівності приходять на територію проведення ходи.

Зазначається, що акція спрямована на відстоювання сімейних цінностей і висловлення незгоди і протесту проти нібито публічної пропаганди гомосексуалізму.

Тим часом біля Національного театру опери та балету, на вулиці Володимирській триває формування колони маршу рівності.

Весь периметр ходи обнесений огорожами, а в місцях перекриття вулиць – шеренгами правоохоронців. Зокрема, перекриті вулиці Володимирська (біля Національного оперного театру та КНУ ім.Шевченка), Богдана Хмельницького (на перетині з вул.Лисенка, а також біля станції метро Театральна).

До охорони публічної безпеки залучені вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками. Також акцію супроводжують наряди поліції.