FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Березень
2023

Біля одного з пляжів Одеської області здетонувала міна, пошкодивши кілька будівель

Київ. 26 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Біля одного з пляжів Одеської області здетонувала міна, пошкодивши кілька будівель, повідомляє телеграм-канал Одеської міськради з посиланням на оперативне командування “Південь”.

Як зазначається, у рамках забезпечення мінної безпеки, біля одного з пляжів Одеської області було виявлено та контрольовано знищено морську міну.

“Ще одна міна здетонувала, вдарившись у прибережні конструкції одного з місць відпочинку та базування малих плавзасобів. Пошкоджено кілька будівель. Лише через обмеження доступу до об’єкта там не було людей і ніхто не постраждав”, – ідеться в повідомленні.

Корабельне угруповання ворога в Чорному морі складається з 12 кораблів і суден забезпечення, серед яких 2 підводні ракетоносії, споряджені до 8️ ракет типу “Калібр”.

“Загроза ракетних ударів залишається на рівні – високий. Мінна обстановка як на суходолі деокупованих територій, так і в прибережній акваторії Чорного моря також надзвичайно загрозлива”, – наголошується в повідомленні.

Джерело: https://t.me/odesacityofficial/15915