FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Серпень
2022

Безугла пропонує Стефанчуку та регламентному комітету розглянути питання про дострокове припинення повноважень трьох нардепів, які перебувають із моменту вторгнення РФ за кордоном

Київ. 19 серпня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Народний депутат України Мар’яна Безугла (фракція "Слуга народу") звернулася до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука та до регламентного комітету парламенту з пропозицією розглянути питання дострокового припинення повноважень народних депутатів Григорія Суркіса (група "Платформа за життя та мир"), Вадима Столара та Ігоря Абрамовича (позафракційні).

"Подаю звернення про порушення дисципліни та норм депутатської етики, недотримання присяги, а також про дострокове припинення повноважень народних депутатів України Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Григорія Суркіса", – повідомила Безугла у фейсбуці.

Як випливає з оприлюдненого звернення, вона просить виконати перевірку дотримання цими парламентаріями дисципліни та норм депутатської етики та врахувати, "що вони постійно проживають за межами України в період збройної агресії Російської Федерації… а також тривалий час не відвідують пленарні засідання Верховної Ради".

Вона наголосила, що подати звернення її спонукало розслідування "Української правди" ("Батальйон Монако").

Джерело: https://www.facebook.com/m.bezuhla.