FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

09
Березень
2023

Байден добирає кандидатів на ключові посади в передвиборчий штаб – ЗМІ

Київ. 9 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент США Джо Байден, який іще не оголосив офіційно про рішення переобратися на цю посаду, вже добирає кандидатів для свого передвиборчого штабу, повідомляє в четвер газета The Hill.

За даними джерел газети, керівні посади в кампанії мають намір розподілити до квітня, після чого планують розпочати передвиборчу кампанію Байдена. Водночас інші співрозмовники, близькі до Байдена, попереджають, що немає гарантій, що до квітня все буде готово.

“Це ще один сигнал про те, що Байден готується оголосити, що переобиратиметься”, – пише видання, коментуючи роботу з формування передвиборчого штабу.

Наразі, як пише The Hill, Байден намагається звузити пошук кандидатів конкретно на керівні посади в кампанії. Серед них – Сем Корнейл, який обіймає посаду виконавчого директора національного комітету Демократичної партії США, і Дженн Ріддер, котра працювала з Байденом під час передвиборчої кампанії 2020 року. Також розглядають інших кандидатів, причому з багатьма переговори розпочалися кілька місяців тому.

Газета зазначає, що перед виборами 2020 року Байден також оголосив імена тих, хто працюватиме з ним у рамках кампанії, одночасно з планами висунути свою кандидатуру.

Президентські вибори у США відбудуться 2024 року.