FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

Байден анонсував черговий пакет військової допомоги для України

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент США Джозеф Байден повідомив про черговий пакет допомоги у сфері безпеки, який надасть Україні додаткові артилерійські боєприпаси, радари та інше обладнання.

"Сьогодні США продовжують надавати рішучу підтримку мужньому народу України, який захищає свою країну. Я оголошую про черговий пакет допомоги у сфері безпеки, який надасть Україні додаткові артилерійські боєприпаси, радари та інше обладнання", – написав він у Твіттері у п’ятницю ввечері.

На сайті Білого дому також зазначається, що коштів на відправку допомоги в Україну майже не залишилося і потрібне оперативне затвердження фінансування Конгресом.

"Із сьогоднішнім оголошенням моя адміністрація майже вичерпала фінансування, яке може бути використане для надсилання допомоги у гарантуванні безпеки для України через повноваження зі скорочення. Щоб Україна досягла успіху в цій наступній фазі війни, її міжнародні партнери, включно зі США, повинні продовжувати демонструвати нашу єдність та нашу рішучість забезпечити безперервний потік зброї та боєприпасів в Україну. Конгрес має швидко надати запитане фінансування для посилення України на полі бою та за столом переговорів", – йдеться в повідомленні.

Джерело: https://twitter.com/POTUS/status/1522682839262797829

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/statements-releases/2022/05/06/statement-by-president-joe-biden-on-additional-security-assistance-to-ukraine/?fbclid=IwAR2pZCbmOoOv396