FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

07
Травень
2022

АТБ запустив можливість оптової торгівлі з розподілцентрів

Київ. 7 травня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – АТБ, найбільша роздрібна мережа в Україні, запустила можливість оптових закупівель товарів безпосередньо зі своїх розподільних центрів, повідомив директор корпорації Борис Марков у Facebook.

"На сьогодні ми практично повністю стабілізували ситуацію з товарною поставкою по всій країні. Зробили достатню кількість товарних залишків на складах і магазинах", – зазначив він.

Марков уточнив, що можливість таких оптових закупівель створена для гуманітарних організацій і фондів, представництв міжнародних і національних гуманітарних корпусів та інститутів.

Корпорація "АТБ" – об’єднання великих українських підприємств, що провадять свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах корпорації працює понад 70 тис. співробітників.

Наразі працює близько 1 тис. магазинів АТБ по всій Україні і вісім розподільних центрів. Крім того, компанія запустила два нових склади, що забезпечують логістику в центральних, північних і західних регіонах.