FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

04
Квітень
2023

ASUS представила конкурента Steam Deck

1 квітня в блозі ROG Global у Twitter з’явився пост про те, що компанія працює над портативною ігровою консоллю. З огляду на те, які новини з’являлися в цей день, можна було зробити припущення, що ASUS відчула цей святковий вайб і трішки пожартувала. Але вже наступного дня з’ясувалося, що це не жарт, і портативна ігрова консоль справді існує.

Загалом ASUS опублікувала вже кілька повідомлень у Twitter, щоб остаточно запевнити авдиторію в тому, що майбутній конкурент Steam Deck, над яким працює виробник, не був першоквітневим жартом. Компанія не лише випускає власний портативний ігровий ПК, але й незабаром розпочне прийом попередніх замовлень.

Очікується, що портативна консоль ASUS під назвою ROG ALLY буде оснащена кастомним чипом AMD. За словами оглядача Dave2D, який отримав на огляд інженерний зразок, ROG ALLY використовує APU Zen 4 та RDNA 3. Також повідомляється, що ігрова консоль має 7-дюймовий дисплей, як у Steam Deck, але використовує екран з роздільною здатністю 1080p. Для порівняння, дисплей Steam Deck має роздільну здатність 1280×800.

Крім кращого дисплея, ASUS стверджує, що її портативна консоль пропонує вдвічі більшу продуктивність, ніж Steam Deck. Як повідомляється, система також може підключатися до зовнішнього графічного процесора ASUS – ROG XG Mobile eGPU. Підключений до ROG XG Mobile eGPU, портативний пристрій може транслювати ігри на телевізор і заряджатися одночасно.

Нарешті, ще одна хороша новина – ROG ALLY сумісний з багатьма платформами, включаючи Windows 11 і Xbox Game Pass. Очікується, що пристрій продаватиметься по всьому світу.

Це вже не перший раз, коли Steam Deck стикається з конкуренцією. Наприклад, був Legion Play від Lenovo, а нещодавно Logitech представив G Cloud. Однак це були портативні хмарні ігрові системи, а от ROG ALLY – це справжня портативна ігрова консоль. Тож тепер цікаво дізнатися, яким буде її цінник.

 

Джерело: https://root-nation.com/ua/news-ua/it-news-ua/ua-asus-stvoryue-konkurenta-steam-deck/