FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Лютий
2022

Асоціація фігурного катання США почала приймати пожертвування в біткоїні

Асоціація фігурного катання США запустила прийом донатів у криптовалютах у рамках угоди із платформою Engiven. Про це йдеться у прес-релізі.

Згідно з сайтом, бажаючі можуть надіслати пожертвування на адресу одного з п’яти фондів у біткоїні, Ethereum, Dogecoin, стейблкоінах та інших активах.

«Пожертви у криптовалюті не оподатковуються і безпосередньо впливають на успіх спортсменів та програм фігурного катання по всій країні», — йдеться у повідомленні.

Виконавчий директор US Figure Skating Ремсі Бейкер зазначив, що це рішення дозволить асоціації «знайти інноваційні шляхи фінансування клубів, фігуристів та спортивних ініціатив».

У грудні 2020 року штаб-квартира Армії порятунку в західних штатах США запустила прийом пожертвувань у біткоїні та Ethereum через Engiven.

У травні 2021 року невідомий благодійник підтримав Уортонську школу бізнесу при Пенсільванському університеті сумою $5 млн у BTC.

Влітку Національний комітет Республіканської партії США в Конгресі почав приймати пожертвування в біткоїні та Bitcoin Cash через процесинговий сервіс BitPay.