FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2021

Артем Гончаренко: Базові принципи юзабіліті

Юзабіліті – досить широке поняття, яке означає дружелюбність сайту або програми. Тобто інтерфейс повинен бути інтуїтивно зрозумілим для будь-якої людини, незалежно від того, наскільки він досвідчений користувач.
Однак дизайнери не завжди прагнуть створити такий сайт, який би відповідав сучасним вимогам до юзабіліті. Створюючи дизайн, вони іноді забувають про людей, для яких цей ресурс призначений.
Юзабіліті має значний вплив на популярність сайту, його конверсію і відповідно на прибуток, який можуть отримати власники.
По суті юзабіліті полягає в покращенні функціонального веб-сайту, додаванні певних сервісів, особливому розташуванні кнопок, блоків та іншого, що може вплинути на зручність користування. Одночасно юзабіліті включає правильний вибір та використання кольорів, рекламних матеріалів, стилізації логотипу компанії.
На основі власного досвіду можна виділити ряд важливих принципів, якими не варто нехтувати:
1. Правило трьох кліків. Для того щоб знайти необхідну інформацію, людина повинна зробити не більше трьох кліків.
2. Основні функції будь-якого сервісу на сайті повинні бути легко доступними для відвідувачів.
3. Встановіть на свій веб-ресурс статистику, щоб можна було контролювати переміщення відвідувачів сайту.
4. Забезпечте користувача тим, за чим він прийшов. Наприклад, якщо головна сторінка просувається за певним запитом, а товар прихований в каталозі, то це сприймається як обман.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *