FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Березень
2021

Apple знайшла безліч конкурентів App Store, і головний з них – інтернет

Apple відреагувала на дослідження магазинів додатків, проведене Австралійською організацією з нагляду за споживачами, відкинувши характеристику App Store як домінуючого джерела програм для iOS. Компанія заявила, що користувачі можуть вільно користуватися інтернетом для пошуку і завантаження необхідного контенту.

Австралійський регулятор стверджує, що каліфорнійська компанія розглядає сторонні магазини додатків як серйозних конкурентів, чиї ціни і політика можуть обмежити владу Apple над розробниками. Сама Apple повністю це заперечує, стверджуючи що не бачить приводів для втручання регулюючих органів в її діяльність. «Яблучна» компанія наполягає на тому, що App Store стикається з серйозною конкуренцією з боку таких джерел, як веб-сайти розробників додатків. Apple говорить, що вони мають альтернативні канали для поширення свого софту.

За твердженнями каліфорнійського ТехноГіганту, iOS-пристрої мають необмежений і неконтрольований доступ до інтернету, тому ні про яке обмеження прав споживачів мова йти не може. Apple також заявляє, що її магазин додатків безпосередньо конкурує з такими джерелами, як Google Play і Galaxy Apps, хоч вони і не доступні для iOS. Компанія стверджує, що в число конкурентів App Store входять також Steam, Epic Games Store, PUBG, AppStream, Chrome Web Store, Setapp і Microsoft Store. Чи варто говорити, що жоден з цих магазинів на iOS не доступний.

Що б не мала на увазі Apple, єдиним джерелом, з якого можна отримати додатки для iOS-пристрої без необхідності його злому є App Store. Крім того, розробники, що публікують свої програми в магазині Apple, повинні віддавати компанії 30% комісії з кожної покупки програми в магазині, а також використовувати виключно платіжну систему Apple для покупок усередині додатків. Компанія стверджує, що така практика на ринку не унікальна, а необхідність використовувати її платіжну систему обумовлена ​​захистом споживачів і розробників, а також боротьбою з піратством.

 

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *