FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

14
Червень
2021

Apple Watch навчаться вимірювати температуру тіла в наступному році, на черзі – рівень цукру в крові

Для компанії Apple категорія таких пристроїв є однією з найбільш швидко зростаючих з моменту анонса годинників Watch першого покоління. За даними поінформованих джерел, в цьому році Apple Watch отримають більш потужний процесор, покращений дисплей і бездротовий інтерфейс, а в наступному році навчаться вимірювати температуру тіла.

Про наполеонівські плани Apple в сегменті розумних годинників повідало агентство Bloomberg. Як зазначає першоджерело, спершу компанія розраховувала додати датчик температури тіла в ході оновлення цього року, але тепер ця функція повинна з’явитися тільки в наступному році. У поточному році дисплей Apple Watch стане тонше і ближче до поверхні. При цьому сукупна товщина корпусу трохи збільшиться, але кінцевому користувачеві це буде майже непомітно. Як і представлені нещодавно мітки AirTag, новий годинник Watch буде підтримувати бездротовий інтерфейс UWB.

Ще повідомляється, що з цього року на наступний нібито був перенесений анонс версії Apple Watch з підвищеним захистом від вологи, ударів і пилу. Така модель повинна стати конкурентом для виробів марок Casio і Garmin, які користуються популярністю у любителів активного способу життя та екстремальних видів спорту.

Триває і робота над неінвазивним методом контролю рівня цукру в крові. Сучасні глюкометри в більшості своїй мають на увазі проколювання пальця з метою отримання крапельки крові, аналізованої за допомогою тест-смужки. Apple хоче домогтися адекватного визначення вмісту цукру в крові через шкіру, без її пошкодження. За даними першоджерела, зрілості технологія, яка розробляється досягне тільки через кілька років.