FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

13
Жовтень
2021

Apple випустила iOS 15.0.2 з виправленням ряду невеликих проблем

Сьогодні Apple випустила iOS 15.0.2, друге оновлення iOS 15, яке стало доступним широкому загалу у вересні. Нова версія iOS вийшла через півтора тижні після запуску iOS 15.0.1, і виправляє ряд помилок, присутніх в попередніх версіях програмного забезпечення.

Відповідно до приміток до випуску, оновлення усуває проблему, яка може привести до втрати зображень, збережених з листування в iMessage, якщо пов’язане повідомлення було видалено. В iOS 15.0.2 також виправлена ​​проблема, через яку гаманець Leather Wallet для iPhone не міг підключитися до «Локатору», і помилка, через яку Air Tags не відображалися в списку пристроїв. У свіжому оновленні iOS розробники Apple усунули помилку, яка може привести до того, що CarPlay не може відкривати аудіододатки, а також проблему, яка може привести до збою при відновленні або оновленні ОС на iPhone 13.

Традиційно, свіже оновлення iOS містить ряд виправлень безпеки. Разом з iOS 15.0.2 випущена і iPad OS 15.0.2, яка, в цілому, несе ті ж зміни. Свіжі версії операційних систем вже доступні для всіх сумісних пристроїв. Встановити нове програмне забезпечення можна через пункт «Оновлення ПЗ» в меню налаштувань iPhone, iPad і iPod Touch.