FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

10
Лютий
2022

Apple виправила помилку, через яку розмови з Siri записувалися без дозволу

Apple виправила помилку, через яку розмови з голосовим помічником Siri записувалися, навіть якщо користувач це заборонив. Помилка виникла з виходом iOS 15, коли мимоволі активувалося налаштування участі в програмі покращення Siri та голосового введення – вона дає Apple дозвіл записувати, зберігати та аналізувати розмови користувача з Siri.

Як повідомило видання ZDNet, після виявлення помилки Apple видалила пов’язані з нею записи і відключила це налаштування за умовчанням з виходом iOS 15.2. А з виходом другої бета-версії iOS 15.4 власники iPhone почали отримувати повідомлення з пропозицією взяти участь у програмі покращення роботи голосового помічника.

Apple повідомила, що дана помилка торкнулася «невеликої частини» пристроїв, але не привела жодних додаткових подробиць щодо інциденту. Причини виникнення збою також не уточнюються – настроювання просто «ненавмисно» активувалося. Немає інформації про те, що компанія попередила власників iPhone, що розмови з Siri записуються. Єдиний спосіб позбутися цієї помилки та захистити конфіденційні дані – оновити пристрій до iOS 15.2 або пізнішої версії платформи.