FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

15
Лютий
2021

Apple вигадала розумні рукавички, які дозволять точно працювати з об’єктами в доповненій реальності

Останнім часом з’являється все більше і більше новин, які розкривають різні функції майбутнього сімейства смарт-окулярів або гарнітур доповненої реальності Apple. Сьогодні компанія отримала патент на спеціальні рукавички з магнітним відстеженням.

Згідно з матеріалом порталу Appleinder, в базі даних Управління патентами і товарними знаками США з’явився патент з назвою Magnetic sensor based proximity sensing (укр. «Сенсори, засновані на принципі магнітного зондування»). З нього стало відомо, що в компанії працюють над спеціальними розумними рукавичками, які, як очікується, будуть виступати в ролі маніпуляторів для гарнітур доповненої і змішаної реальності. Подібний пристрій здатний точно відстежувати рух пальців і визначати їх положення в просторі.

Принцип магнітного позиціонування полягає в тому, що на тильній і внутрішній стороні рукавичок розташовуються генератори магнітного поля. На пальцях рукавичок прикріплені спеціальні датчики, які при русі створюють зміни магнітного поля. Ці обурення фіксуються вбудованими в датчики чіпами, обробляються і передаються на підключений пристрій. Цим пристроєм, припускають журналісти, будуть смарт-окуляри або AR- / VR-гарнітури.

Зовнішні контролери і зараз використовуються для відстеження рухів рук, однак вони не дозволяють захопити дрібну моторику пальців, через що детально працювати з віртуальними об’єктами не представляється можливим. Описаний в патенті Apple пристрій повинен вирішити цю проблему і вивести використання зовнішніх контролерів з гарнітурами віртуальної або доповненої реальності на новий рівень.

Варто відзначити, що в останніх подробицях про окуляри змішаної реальності від Apple, говорилося, що відстеження рухів рук (і, швидше за все, пальців) має здійснюватися за допомогою лідарів. Не виключено, що пристрій, описаний в патенті, може продаватися в якості аксесуару для якоїсь професійної аудиторії.

Не факт, що розробка дійде до складального цеху і покажеться на очі широкому колу користувачів, проте даний патент підтверджує те, що в компанії активно працюють і досліджують виробництво смарт-окулярів.

UserComment

Valuable Users idea's
0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *