FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Серпень
2021

Apple повністю переведе фірмові комп’ютери на ARM-процесори до кінця 2022 року, впевнений відомий аналітик

Видання Bloomberg опублікувало звіт аналітика Марка Гурмана (Mark Gurman), в якому він стверджує, що Apple, як і пообіцяла, завершить перехід на ARM-чіпсети в фірмових комп’ютерах за два роки. Аналітик упевнений, що останнім пристроєм, який отримає ARM-процесор, стане робоча станція Mac Pro.
Нагадаємо, що влітку 2020 року Apple оголосила про свої плани по переходу на ARM-процесори в фірмових комп’ютерах. У листопаді минулого року були випущені перші пристрої на базі чіпсета M1, якими стали MacBook Pro, MacBook Air і Mac mini. Цього року до них приєднався iMac.
Гурман заявляє, що ближче до кінця дворічного періоду Apple представить найбільш продуктивні пристрої. Мова йде про Mac Pro на базі 20- і 40-ядерних ARM-чіпів. Проте, до цього Apple запустить Mac Pro на базі процесорів Intel Xeon серії W-3300, який було представлено на минулому тижні.
Очікується, що незабаром Apple представить вдосконалений чіпсет M1X. Він зможе похвалитися більш високою продуктивністю, ніж оригінальний М1 і буде підтримувати більше оперативної пам’яті. Передбачається, що незабаром Apple представить MacBook Pro і MacBook Air з роз’ємами MagSafe. Також, згідно з витокам, наступний MacBook Air зможе похвалитися Mini-LED-матрицею.