FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Листопад
2021

Apple опублікує інструкції з ремонту iPhone на своєму сайті, а запчастини для смартфонів поставлятиме стороння компанія

Минулого тижня Apple анонсувала програму самостійного ремонту, яка дозволить клієнтам компанії отримувати доступ до запчастин та інструментів, необхідних для ремонту iPhone 12 і 13. Компанія має намір розгорнути її в США на початку 2022 року, і тепер в Мережі з’явилися нові подробиці про програму.

Видання MacRumors отримало доступ до внутрішньої службової записки Apple, в якій повідомляється, що необхідна документація та посібники з ремонту смартфонів будуть розміщені на веб-сайті служби підтримки компанії. Крім того, в записці йдеться про те, що каліфорнійський техногігант об’єднається з неназваною третьою стороною, яка керуватиме інтернет-магазином запчастин для iPhone. Варто відзначити, що в цьому немає нічого дивного, оскільки подібним чином компанія постачає необхідне обладнання та деталі авторизованим сервісним центрам.

На момент запуску програма самостійного ремонту дозволить користувачам проводити низку нескладних маніпуляцій, таких як заміна екрану, камери та батареї. У майбутньому Apple обіцяє розвивати програму, включивши до неї комп’ютери Mac з чіпами M1 і розширивши можливості ремонту iPhone, а потім відкривши доступ до неї в інших регіонах.