FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

11
Січень
2022

Apple дозволить використання альтернативних платіжних систем у App Store у Південній Кореї

Після того, як у Південній Кореї набув чинності закон, який забороняє операторам магазинів додатків вимагати від розробників використовувати лише одну інтегровану в маркетплейс платіжну систему, компанія Apple вирішила змінити правила App Store у країні. Тепер розробники софту для iOS можуть використовувати різні платіжні системи у своїх продуктах.

При цьому Apple не відмовилася від планів монетизації чужих розробок: компанія, як і раніше, має намір брати комісію при використанні альтернативних платіжних систем, хоча вона буде нижчою за традиційну. Про це свідчать документи, передані до Корейської комісії з комунікацій (KCC). Поки що Apple не повідомила, коли зміни набудуть чинності, або який буде механізм нарахування комісій при використанні альтернативних методів оплати.

«Ми з нетерпінням чекаємо початку співпраці з KCC та спільнотою розробників, вигідною нашим корейським користувачам. Apple дуже поважає корейські закони та має багату історію співпраці з талановитими розробниками у країні. Ми прагнемо зробити App Store безпечним майданчиком, що заслуговує на довіру, для всієї користувальницької аудиторії», — заявили представники Apple.

У листопаді про намір забезпечити можливість використання альтернативних платіжних систем у Південній Кореї заявила також Google, яка повідомила, що в таких випадках комісія компанії буде знижена з 15% при оплаті через Google Pay до 11% за транзакції через сторонні майданчики.