FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

25
Січень
2022

Apple більше не продає iPhone з комплектними навушниками

З 24 січня, Apple не включатиме дротяні навушники EarPods у комплект поставки смартфонів iPhone, що продаються у Франції. Про це стало відомо із повідомлення, опублікованого французьким ретейлером Fnac.

Раніше Apple доводилося продавати iPhone з EarPods у коробці у зв’язку з вимогою французького законодавства, згідно з яким усі смартфони, що продаються в країні, повинні поставлятися з “комплектом handsfree”. Проте після виходу закону, спрямованого на зниження впливу цифрових технологій на довкілля, ця норма більше діє.

У 2020 році, починаючи з моделі iPhone 12, компанія з Купертіно перестала включати навушники EarPods та адаптер живлення в комплект постачання смартфона, пояснивши цей крок бажанням зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Після цього Apple також перестала комплектувати попередні моделі iPhone, що були у продажу.

У той же час компанія продовжувала здійснювати постачання iPhone із навушниками EarPods до Франції, змушена виконувати вимоги місцевого законодавства. Там обов’язкова комплектація смартфона навушниками була обумовлена ​​тим, що ризики впливу електромагнітних хвиль на мозок точно не відомі, і навушники потрібні щоб захистити користувачів від можливого шкідливого впливу на електромагнітні хвилі, випромінювані телефоном.