FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

27
Січень
2021

Аналітики прогнозують підйом акцій Apple до кінця року більш ніж на 15% завдяки високому попиту на комп’ютери

Видання 9to5Mac з посиланням на звіт американського фінансового конгломерату Morgan Stanley повідомило, що капіталізація Apple в найближчий рік може вирости на 15,1%. Причина тому – пандемія COVID-19.

Технологічні компанії отримують певну вигоду з ситуації, що склалася з пандемією в усьому світі. Через обмеження, що вводяться в різних державах, співробітники багатьох компаній стали в основному працювати з дому. Це стало причиною підвищеного попиту на комп’ютери Mac і планшети iPad.

«Тривала робота на дому підтримує дохід компанії від продажів Mac, iPad і переносної електроніки. Дані нашого опитування споживачів свідчать про те, що продажі комп’ютерів і побутової техніки досягли в попередньому кварталі результатів, які раніше досягалися компанією за 9 місяців. Нові обмеження, введені у зв’язку з другою хвилею COVID-19 змусили ще більше людей працювати з дому», – зазначає Business Insider.

Крім цього, на успішність Apple впливають величезні продажі нових iPhone 12. Смартфони Apple з підтримкою 5G стали найпопулярнішим продуктом компанії за останні п’ять років. За даними Morgan Stanley, Apple вдалося продати понад 78 мільйонів пристроїв за грудень. Аналітик Morgan Stanley Кеті Хьюберті передбачає, що такими темпами, до кінця року акції компанії будуть коштувати в районі $ 144- $ 152 за один папір. І в цілому варто очікувати зростання технологічного сектора, тому за словами Хьюберті: «інвестиції в Apple і суміжні компанії будуть найбільш дохідними».

Торги Apple в четвер закрилися на позначці в $ 137 і поки курс тримається на рівні $ 136. При цьому 19 січня спостерігалося падіння вартості акцій компанії до $ 127.