FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

19
Січень
2023

Американський воєначальник вважає важливим під час обговорення допомоги Україні не зациклюватися лише на одному типі озброєнь

Київ. 19 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Під час обговорення військової допомоги Україні не потрібно зациклюватися на якомусь одному типі зброї, оскільки важливим є скоріше баланс різних систем озброєнь, заявив у четвер головнокомандувач Об’єднаних збройних сил (ОЗС) НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі.

"Немає озброєння, яке саме по собі вирішило б усі проблеми", – сказав він на пресконференції за підсумками засідання військового комітету НАТО. "У цьому питанні важливий баланс (різних систем озброєнь – ІФ-У)", – додав воєначальник.

Відповідаючи на запитання про перспективи передання Україні танків, Каволі зазначив, що в цьому випадку важливо розуміти, що має ітися не просто про те, щоб віддати цю техніку, а "про всю систему – самі постачання, ремонт, логістику".

У свою чергу голова військового комітету НАТО Роб Бауер зазначив, що із суто військової точки зору він згоден, що Україні потрібні постачання танків.