FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

03
Січень
2022

Американський стартап представляє батарею з ядерних відходів, яка може прослужити до 28 000 років

Енергія наноалмазної батареї надходить від радіоактивних ізотопів, які використовуються в ядерних реакторах.

Стартап NDB з Каліфорнії представив батарею, яка використовує ядерні відходи і діє до 28 000 років.Про це пише Energy Live News.

Енергія наноалмазної батареї надходить від радіоактивних ізотопів, які використовуються в ядерних реакторах.

Його радіоактивне ядро ​​захищене кількома шарами синтетичних алмазів, одним з найважчих матеріалів для пошкодження або зламу.

Енергія поглинається в алмазі шляхом непружного розсіювання, яке використовується для вироблення електроенергії.

Батареї можуть бути використані для живлення пристроїв і машин будь-якого розміру, від літаків і ракет для електричних транспортних засобів і смартфонів.

Німа Голшаріфі, генеральний директор і співзасновник NDB, сказав: «Як члени суспільства, ми надзвичайно стурбовані добробутом планети та зосереджені на зменшенні зміни клімату, щоб захистити нашу планету для майбутніх поколінь.

«З батареєю NDB ми досягли величезного, новаторського, запатентованого технологічного прориву в батареї, яка не виділяє викидів, служить тисячі років і потребує лише доступу до природного повітря для живлення пристроїв».

У компанії стверджують, що розробка першого комерційного прототипу батареї зараз триває і буде доступна пізніше цього року.

Джерело: https://okiua.blogspot.com/2021/12/28-000.html?fbclid=IwAR3mXBAN8Xe9iPSkRSqvGqBlMwjCqWh9Lzs6Du3EQDJBqFFAHtLdV1i9Dsc