FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

26
Квітень
2021

Amazon відкрила перукарню, в якій можна приміряти віртуальні зачіски

У минулому Amazon заново винайшла шопінг в супермаркетах, запустивши магазини Go, в яких немає касирів-людей. Тепер же компанія вирішила впровадити технології в перукарський бізнес. В рамках цієї діяльності в Лондоні був відкритий перукарський салон, клієнти якого можуть за допомогою спеціального додатку доповненої реальності подивитися, як вони будуть виглядати з різними зачісками і кольором волосся.
Технологія доповненої реальності використовується через вбудований в дзеркало планшетний комп’ютер з відповідним програмним забезпеченням. Клієнт салону розташовується перед фронтальною камерою планшета, після чого в спеціальному додатку він може бачити, як будуть виглядати різні відтінки кольору і зачіски, підбираючи таким чином оптимальний варіант.
Клієнти перукарні Amazon також можуть випробувати технологію «наведи і дізнайся», яка дозволяє при наведенні планшета на який-небудь продукт отримати інформацію про товар і виробника. Після отримання цієї інформації покупець може відсканувати відповідний QR-код, щоб оформити покупку вподобаного товару на сайті Amazon.
Салон також пропонує традиційні перукарські послуги, що надаються місцевими фахівцями. На даний момент скористатися послугами перукарні можуть лише співробітники компанії, але в найближчі кілька тижнів вона відкриє свої двері для всіх бажаючих. Також відомо, що Amazon не планує розширювати мережу перукарень, в яких використовується доповнена реальність. Замість цього компанія розглядає вже відкритий салон як полігон для тестування нових технологій і демонстрації своєї косметичної продукції.