FOLLOW US ON SOCIAL

Posted On

23
Лютий
2022

Amazon укладає глобальну угоду щодо прийому кредитних карток Visa

Amazon прийматиме кредитні картки Visa на всіх своїх сайтах після того, як дві компанії досягнуть глобальної угоди.

Минулого року гігант онлайн-торгівлі пригрозив припинити використання кредитних карток Visa у Великій Британії через комісії, що стягуються Visa за обробку платежів. Клієнти Amazon у Сінгапурі та Австралії також мали платити додаткову плату, якщо вони використовували кредитну картку Visa для покупки товарів. Проте Amazon і Visa заявили, що уклали угоду.

Доплату за візу на веб-сайтах Amazon у Сінгапурі та Австралії знято з 17 лютого. Amazon вже відклав заборону на використання кредитних карток Visa у Великобританії, поки переговори тривають.

Amazon сказав: «Нещодавно ми досягли глобальної угоди з Visa, яка дозволяє всім клієнтам продовжувати використовувати свої кредитні картки Visa у наших магазинах».

Visa заявила, що «задоволена», додавши: «Ця угода включає прийом Visa у всіх магазинах і сайтах Amazon сьогодні, а також спільне зобов’язання зі співпраці в галузі нових продуктів і технологічних ініціатив для забезпечення інноваційного платіжного досвіду для наших клієнтів у майбутньому».

Минулого року, розглядаючи питання про заборону прийому кредитних карток Visa у Великій Британії, Amazon заявила, що вартість обробки платежів є «перешкодою» для надання клієнтам кращих цін. Обмеження Європейського Союзу (ЄС) на комісії, що стягуються емітентами карт, більше не діяло у Великій Британії після Brexit. У жовтні минулого року Visa почала стягувати 1,5% вартості транзакції для платежів по кредитних картках, здійснених онлайн між Великобританією і ЄС. Раніше він стягував 0,3%.

Mastercard також збільшила комісію. Заборона Amazon, що обговорюється, у Великобританії не торкнулася дебетових карт Visa. Хоча Visa та Mastercard також збільшили вартість обробки платежів за дебетовими картками з 0,2% до 1,15%, за даними Комітету казначейства Великобританії.

На той час Visa звинуватила Amazon в обмеженні вибору клієнтів. У звинуваченні йшлося: «Коли вибір споживача обмежений, ніхто не виграє». Минулого року Регулятор платіжних систем провів огляд комісій з карт, який показав, що вони «значно зросли за останні місяці». В даний час з’ясовується, чи потрібні будь-які дії з цього питання.